Dom na sprzedaż 4 pokoje Międzyzdroje, 178 m2, działka 1071 m2

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Międzyzdroje

2 990 000

16 797 /m2

Wyjątkowy dom przy samym jeziorze
Wyjątkowy dom przy samym jeziorze

Główne cechy domu

Cena

2 990 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

178 m2

Cena za m2

16 797 zł

Pow. działki

1071 m2

Rok budowy

2022

Opis nieruchomości o powierzchni 178 m2

Wyjątkowy dom przy samym jeziorze

Szukasz domu nad jeziorem, który łączy luksus, komfort i bezpośredni kontakt z naturą? Ten przestronny, luksusowy dom nad jeziorem w Kołczewie, gm. Wolin oferuje wyjątkowe położenie w pierwszej linii brzegowej – to nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, z widokiem na jezioro i otaczającą przyrodę.

Dom został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort, prywatność oraz harmonię z naturalnym otoczeniem. To idealne miejsce zarówno na dom całoroczny, jak i second home – prywatną oazę spokoju, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku.

Lokalizacja i okolica:

• Kołczewo, gm. Wolin – wyjątkowe położenie nad jeziorem

• 4 km od Morza Bałtyckiego – szybki dostęp do szerokich, piaszczystych plaż

• Woliński Park Narodowy – czyste powietrze, lasy, dzika przyroda i ścieżki rowerowe

• Amber Baltic Golf Club – 2 km – prestiżowe pole golfowe

Bliskość nadmorskich kurortów:

• Międzyzdroje – 14 km

• Świnoujście – 34 km

• Heringsdorf (Niemcy) – 45 km

• Międzywodzie – 8 km

• Dziwnów – 14 km

• Kamień Pomorski – 24 km

Parametry domu:

• Powierzchnia użytkowa: 167,28 m²

• Powierzchnia działki: 1071 m²

• Powierzchnia tarasu: 54 m²

Dom nr 10 to przestronny dom premium z dużymi przeszkleniami, które otwierają wnętrze na malowniczy krajobraz jeziora i otaczającą zieleń. Wykonany w technologii drewna klejonego HBE, z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno i marmur, które harmonijnie współgrają z otoczeniem.