Dom na sprzedaż 6 pokoi Pogórze, 197,10 m2, działka 575 m2

Oferta sprzedaży od Pepper House

pucki, Pogórze

2 249 000

11 410 /m2

Piękny dom w pogórzu
Piękny dom w pogórzu

Główne cechy domu

Cena

2 249 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

197,10 m2

Cena za m2

11 410 zł

Pow. działki

575 m2

Dostępne od

2026-10-31

Rok budowy

2006

Opis nieruchomości o powierzchni 197,10 m2

Piękny dom w pogórzu

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórze
położonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy i Mechelinek.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- piękny ogród
- garaż
- rok budowy 2006
- idealna lokalizacja, blisko wszelkich udogodnień
- kanalizacja
- odkurzacz centralny
- światłowód
- uzdatniacz wody
- pompa ciepła, fotowoltaika

W skład domu o powierzchni całkowitej 197 mkw. wchodzi:
- przestronna łazienka z wanną
- taras 22 mkw.

Dom Wolnostojący o niepowtarzalnym klimacie, położony na działce o pow. 575 mkw.
Ogrzewany pompą ciepła oraz kominkiem.
Dwa lata temu dom przeszedł szereg prac remontowych m.in.:
- remont elewacji oraz tarasu z hydroizolacją
- zainstalowana pompa ciepła oraz fotowoltaika
- nowy płot z bramą na pilota
- nowa kostka brukowa oraz trawnik
- uzdatniacz wody (miękka woda)

LOKALIZACJA:
Malownicza miejscowość położona obok Gdyni. Do plaży w Mechelinkach około 5 km. Otoczona  pięknymi, nadmorskimi terenami wiejskimi.
Ok 4 minuty samochodem do Galerii Handlowej Szperk

Po więcej zdjęć i informacji zapraszam do kontaktu oraz na prezentację !
Skawiński Mateusz
PH926258