Dom na sprzedaż 10 pokoi Warszawa Bemowo, 336,53 m2, działka 241 m2
Oferta sprzedaży od miltons estate experts
Warszawa, Bemowo
1 950 000 zł
5 794 zł/m2

Główne cechy domu
Opis nieruchomości o powierzchni 336,53 m2
Duży dom dla rodziny - dodatkowa przestrzeń na...
Dom dla aktywnej rodziny z dziećmi, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni do pracy lub na hobby.
Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Rejon Bemowo-Lotnisko. Komunikacja tramwajowa zapewnia szybki transport do centrum. Trasa S8 gwarantuje sprawny wyjazd za miasto. Tuż obok osiedla nowa szkoła ciesząca się bardzo dobrymi opiniami. Nieco dalej pływalnia i kompleks sportowy Pingwin.
Dom jest w zabudowie szeregowej, ma cztery kondygnacje:
Parter - łazienka, kuchnia, salon, gabinet, garaż
Półpiętro - pokój, garderoba
Piętro - 4 pokoje, łazienka
Piwnica - pralnia, kotłownia, wc, składzik, pokój rekreacji
Poddasze - salka sportowa, schowek.
Mały, ale zaciszny ogródek wymaga pracy, ale odwdzięczy się wyjątkową przestrzenia do wypoczynku.
Dom wymaga remontu, ale jego obecny stan techniczny pozwala na dalsze bezproblemowe użytkowanie. Okna w większości wymienione. Na podłodze mozaika w dobrym stanie... Resztę możesz zrobić we własnym zakresie
Ciepło z sieci miejskiej, to rzadkość :)
Chcesz poznać więcej szczegółów? Dzwoń!!!
Więcej ofert z Warszawy i okolic znajdziesz na naszej stronie miltons. pl
Wirtualny spacer