Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Mazowieckie

  Domy na sprzedaż - Warszawa - 1 017 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 196 domów na sprzedaż w Warszawie

  Rynek wtórny - 827 domów na sprzedaż w Warszawie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Warszawie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Warszawie dwupokojowe:

  W Warszawie są 4 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 1 611 250 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 167 m2

  Domy w Warszawie trzypokojowe:

  W Warszawie są 32 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 1 034 906 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 186 m2

  Domy w Warszawie czteropokojowe:

  W Warszawie są 122 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 541 316 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 166 m2

  Domy w Warszawie :

  W Warszawie są 864 oferty domów

  Średnia cena domów to 2 867 002 zł

  Średni metraż domów to 345 m2

  Domy bezpośrednio w Warszawie - oferty deweloperów

   - 196 ogłoszeń

  Domy używane w Warszawie - oferty agencji nieruchomości

   - 827 ogłoszeń
  Dom
  7 pokoi460 m2

  1 980 000

  4 304 zł/m2

  Warszawa, Wawer, Sadul

  Nowy dom
  5 pokoi176,99 m2

  2 400 000

  13 560 zł/m2

  Warszawa, Mokotów, Siekierki

  Ustronie Mokotów - 5 ofert
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - Warszawa najatrakcyjniejszym miastem

  Warszawa jako stołeczne miasto pełni funkcję gospodarczego i administracyjnego centrum Polski. Miasto z bogatą historią, które jest jedną z najprężniej rozwijających się stolic europejskich. Swoją bogatą ofertą usług oraz rozwiniętą infrastrukturą przyciąga wielu nowych mieszkańców z całego świata. Stołeczne miasto jest również aglomeracją pojawiającą się bardzo wysoko w światowych rankingach. Duży prestiż ma przełożenie na rekordową w Polsce ilość domów na sprzedaż w Warszawie.


  Inwestycje na warszawskim rynku nieruchomości

  Warszawa jest bardzo atrakcyjnym miastem dla inwestorów. To właśnie do stolicy każdego roku przyjeżdża najwięcej studentów w Polsce, którzy często decydują się nie tylko na wieloletni, ale wręcz stały pobyt. Dobre warunki ekonomiczne, wiele zróżnicowanych ofert pracy, najlepiej rozwinięta infrastruktura oraz liczne udogodnienia przyciągają tysiące rodzin. To sprawia, że warszawski rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków w Polsce.

  Duży popyt odnotowuje się tu zarówno na wynajem, jak i kupno posesji oraz lokali. Nie brakuje także inwestycji deweloperskich, które stale poszerzają wachlarz dostępnych nieruchomości. Jednak znaczna przewaga popytu nad podażą sprawiają, że na 1 ofertę zgłasza się nawet kilkudziesięciu zainteresowanych, dlatego nie należy długo zwlekać z decyzją zakupu interesującego nas obiektu. Ma to także wpływ na ceny warszawskich domów, które w najbardziej prestiżowych lokalizacjach stale rosną. 

  Gdzie kupić dom w Warszawie?

  Na warszawskim rynku sprzedaży domów przeważają oferty rynku wtórnego. Są one dostępne w całej mieście, z wyłączeniem ścisłego centrum. Do najpopularniejszych dzielnic z niższą zabudową i licznymi domami należą Bielany, Targówek, Ursynów, i Wawer. Domy na sprzedaż w Warszawie cieszą się coraz większą popularnością na nowoczesnych osiedlach z domami jednorodzinnymi. Ich ogromną zaletą jest tworzenie doskonałej przestrzeni, która w pewnym stopniu bezpiecznie oddziela rodziny od zatłoczonych przedmieść, dając im jednocześnie możliwość aktywnego udziału w życiu stolicy. 

  Jakie są najpopularniejsze dzielnice Warszawy?

  Stołeczne media każdego roku tworzą warszawskie rankingi dzielnic, które skupiają się na jakości życia mieszkańców. Od wielu lat na szczycie tych zestawień możemy znaleźć Ursynów, Wilanów oraz Żoliborz. Są to typowe dzielnice mieszkaniowe, w których znaczna większość budynków to budynki mieszkalne. Odpowiednia infrastruktura, duża ilość zieleni oraz obiektów rekreacyjnych, a także dobra jakość powietrza przyciągają wielu nowych lokatorów tych dzielnic. Wśród nich to Ursynów wyróżnia się największą ilością oferowanych domów, szczególnie na obrzeżach, blisko lasu Kabackiego.


  Warszawa idealnym miastem do życia

  Stolica Polski to doskonałe miasto dla każdego, bez względu na wiek. Duże wsparcie socjalne oraz liczne udogodnienia miejskie sprzyjają rodzinom z małymi dziećmi oraz starszym mieszkańcom. Warszawa stanowi także centrum medyczne dając dostęp do największych specjalistów wśród lekarzy. Bogata oferta placówek edukacyjnych, wysokie ulgi, różnorodne ośrodki rozwoju tworzą doskonałe warunki dla młodzieży oraz studentów. Atrakcyjność miasta dla inwestorów zagranicznych oraz odpowiednia infrastruktura biznesowa sprawiają, że warszawski rynek pracy jest największym w całym kraju. To przyciąga nowych mieszkańców stolicy nie tylko z naszego kraju, ale również z zagranicy. Wpływa to na rekordową liczbę domów na sprzedaż w Warszawie.

  Dużym atutem są także udogodnienia komunikacyjne. Za transport w aglomeracji odpowiada ZTM Warszawa, czyli najbardziej rozwinięty przewoźnik miejski w Polsce. Dla mieszkańców dostępne są 2 linie metra, nowoczesne tramwaje, autobusy oraz kolej miejska, które ułatwiają szybkie przemieszczanie się po stołecznym mieście. Warto nadmienić, że Warszawa to miasto z bogatą historią posiada wiele zabytków oraz muzeów, które przyciągają wielu turystów z całego świata.

  Oprócz popularnych, turystycznych lokalizacji, znajdziemy tu liczne parki miejskie, letnie kąpieliska, piękną nadwiślańską przyrodę oraz lasy. W pobliżu Warszawy znajduje się także Kampinoski Park Narodowy i Jezioro Zegrzyńskie, które szczególnie w okresie wiosenno-letnim zachęcają mieszkańców do aktywności poza miastem. Warszawa będąc centrum administracyjno-gospodarczym, posiada również doskonałe połączenia drogowe z pozostałymi rejonami Polski. Dotyczy to też transportu kolejowego i lotniczego. Dzięki temu nasza stolica to doskonałe miasto do życia, dające wiele możliwości rozwoju.

  Jesteś zainteresowany zakupem domu w stolicy? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Warszawie na portalu GetHome i znajdź dom dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera