Dom na sprzedaż 5 pokoi Warszawa Bielany, 209 m2

Oferta sprzedaży od Royal City Premium Real Estate

Warszawa, Bielany

2 250 000

10 766 /m2

Nowoczesny dom na bielanach 209 m.
Nowoczesny dom na bielanach 209 m.

Główne cechy domu

Cena

2 250 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

209 m2

Cena za m2

10 766 zł

Rok budowy

2025

Opis nieruchomości o powierzchni 209 m2

Nowoczesny dom na bielanach 209 m.

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, Nowoczesny Segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni 206 m2 z usytuowany na 332 m działce na warszawskich Młocinach. Bielany.
To idealna propozycja dla Pary lub Rodziny szukającej najwyższej jakości wykończenia materiałów, wyjątkowości, funkcjonalności oraz komfortu.
To także doskonała propozycja dla Inwestora w kontekście stałego, stabilnego wynajmu.

LOKALIZACJA:

Perfekcyjna lokalizacja
Budynek położony jest na Bielanach, na terenie miasta-ogrodu Młociny, projektu urbanistycznego z początków XX wieku, przy ulicy Pasterskiej, sąsiadującej bezpośrednio z ulicą Kazimierza Wóycickiego.
Jest to jeden z najbardziej zielonych obszarów Warszawy. Tuz obok jest wejście do Lasku Młocińskiego, idealnego miejsce na spacery, jogging, wycieczki rowerowe i odpoczynek wśród natury. Niewiele dalej położony jest tez Park Młociński z bezpośrednim dostępem do Wisły.
Lokalizacja inwestycji zapewnia dojazd do Centrum Warszawy w zaledwie 15 min jazdy autem, do najbliższej Galerii Handlowej Młociny – ok. 7 minut, zaś do większego kompleksu sklepów Auchan i Castorama – ok. 5 minut.
W okolicy nie brakuje licznych przystanków autobusowych, które w kilka minut komunikują ulicę Wóycickiego ze stacją Metro Młociny, polaczeniem do metra i tramwajów
W najbliższej okolicy do wyboru jest kilka przedszkoli, znajduje się publiczna szkoła podstawowa i kilka szkół prywatnych, dwa prywatne licea i uniwersytet UKSW. Do wszystkich tych szkol i przedszkoli można bezpiecznie dojść pieszo w ciągu kilku minut.