Dom na sprzedaż 5 pokoi Warszawa Mokotów, 265 m2, działka 320 m2
Oferta sprzedaży od Royal City Premium Real Estate
Warszawa, Mokotów
4 200 000 zł
15 816 zł/m2

Główne cechy domu
Opis nieruchomości o powierzchni 265 m2
Dom premium w idealnej lokalizacji na mokotowie.
Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.
To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej wyjątkowej jakości wykończenia, funkcjonalności oraz komfortu w połączeniu z komfortowym dojazdem i infrastrukturą.
To także doskonała propozycja dla Inwestora w kontekście stałego, stabilnego wynajmu.
LOKALIZACJA:
Doskonała.
Górny Mokotów.
Mokotów – jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Warszawie, idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących komfortowego miejsca do życia z dostępem do miejskiej infrastruktury.
Blisko metro, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie a jednocześnie a zaciszu i otulinie zieleni.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa.
Wykonany przez utalentowanych warszawskich architektów.
Dom charakteryzuje się nowoczesnymi i komfortowymi rozwiązaniami architektonicznymi:
- dużymi przeszkleniami, w tym wielkim oknem dwukondygnacyjnym, zapewniającymi świetne nasłonecznienie,
- otwartą powierzchnią dzienną o powierzchni 106m
- wysokimi stropami pozwalającymi na budowę antresoli
- ogrodem dachowym o powierzchni ok. 60m
Najważniejsze informacje:
- Powierzchnia całkowita: 265,55 m²
- Liczba pokoi: 5
- Liczba łazienek: 2 + 1 WC
- Typ nieruchomości: bliźniak narożny
Atuty nieruchomości:
- Doskonała lokalizacja – spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum
- Bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, komunikacji miejskiej (metro, tramwaje, autobusy)
- Własny ogródek
- Garaż 1 stanowiskowy oraz 2 miejsca postojowe
- Budynek w bardzo dobrym stanie po generalnym remoncie
- Gotowy do zamieszkania
Wykończenie zawiera:
1. Podłogi - drewniane: parter parkiet dąb 045 pure forest 14x100x500 jodełka klasyczna, 1sze piętro - deska barlinecka dąb family jednolamelowa lakier mat 14x130x2200mm
2. Podłoga - kuchnia (według załączonych rysunków)
3. Stolarka kuchenna wraz z płytą indukcyjną, piekarnikiem, zlewem i baterią wraz z dozownikiem
4. Szafy wejściowe
5. Wymiana okien poddaszowych (pokój na 1szym piętrze)
6. Wykonanie okna w salonie i w pokoju na 1szym piętrze
7. Wykończenie 1 łazienki na piętrze i toalety na parterze
8. Biblioteka na 1szym piętrze
9. Szafka RTV w salonie
10. Ogrzewanie podłogowe - parter i 1sze piętro
11. Oświetlenie i osprzęt elektryczny (gniazdka i włączniki
Zapraszam na prezentację.
Jako Agencja pobieramy prowizję od Kupującego za usługi pośrednictwa.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM