Dom na sprzedaż 2 pokoje kartuski, 85 m2, działka 373 m2

Oferta sprzedaży od Pepper House

kartuski

699 000

8 223 /m2

Dom z linią brzegową w warzenku
Dom z linią brzegową w warzenku

Główne cechy domu

Cena

699 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

85 m2

Cena za m2

8 223 zł

Pow. działki

373 m2

Rok budowy

2020

Opis nieruchomości o powierzchni 85 m2

Dom z linią brzegową w warzenku

Są nieruchomości, które kupuje się rozumem… i są takie, które wybiera się sercem. Ta zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Kameralna działka w Warzenku, położona tuż nad brzegiem jeziora Tuchomskiego, oferuje codzienny kontakt z naturą i widok, który nie przestaje zachwycać - o każdej porze roku.

Otoczenie i dojazd
Warzenko to spokojna, zielona okolica w gminie Przodkowo, oddalona o około 19 km od Gdańska. To idealna równowaga między prywatnością a dostępem do miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, a także podstawowa infrastruktura - wszystko w zasięgu kilku minut jazdy.

Działka - mała przestrzeń, wielkie możliwości
Powierzchnia 373 m² została maksymalnie wykorzystana. Bezpośrednie zejście do jeziora, miejsce na ognisko, przestrzeń relaksu z balią lub basenem, a także zaplecze gospodarcze (domek narzędziowy i drewutnia) tworzą gotową przestrzeń do wypoczynku bez dodatkowych nakładów.

Dom główny - komfort i nowoczesność
Budynek o powierzchni ok. 55 m² z antresolą zaprojektowano z myślą o wygodzie i klimacie. Sercem domu jest jasny salon z kominkiem i dużymi przeszkleniami, które otwierają wnętrze na jezioro. Osobna kuchnia oraz łazienka z wanną dopełniają funkcjonalny układ.
Całość wykończona w wysokim standardzie: elektryczne ogrzewanie podłogowe, okna trzyszybowe oraz inteligentne sterowanie domem (Smart Home).

Drugi dom - prywatna strefa gościnna lub inwestycja