Dom na sprzedaż 5 pokoi Wiązowna, 145,87 m2, działka 626 m2

Oferta sprzedaży od Emotion Agnieszka Dzierzgowska

otwocki, Wiązowna

1 259 000

8 630 /m2

Sprzedaż i 1 259 000 i 113 m2 | dom | wiązowna
Sprzedaż i 1 259 000 i 113 m2 | dom | wiązowna

Główne cechy domu

Cena

1 259 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

145,87 m2

Cena za m2

8 630 zł

Pow. działki

626 m2

Dostępne od

2026-06-30

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 145,87 m2

Sprzedaż i 1 259 000 i 113 m2 | dom | wiązowna

SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113,30 m2 | DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ | WIĄZOWNA KOŚCIELNA

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC

Oferta dotyczy lokalu 1 w budynku 2.

Dom o powierzchni ponad 145 m² składa się z dwóch doskonale zaplanowanych kondygnacji, które zapewniają komfort i funkcjonalność na co dzień.
Parter (78 m²) to serce domu, w skład którego wchodzą:
Przestronny salon (28 m²) z miejscem na kominek i wyjściem na taras.
Otwarty aneks kuchenny (10 m²), tworzący z salonem wspólną strefę dzienną.
Funkcjonalna łazienka (1,7 m²).
Praktyczny schowek (2 m²).
Garaż w bryle budynku (21 m²) oraz pomieszczenie gospodarcze/kotłownia (6 m²).

Piętro (68,03 m²):
Cztery ustawne pokoje (14 m², 11,5 m², 9 m², 8,5 m²), idealne na sypialnie, gabinet lub pokój zabaw dla dzieci.
Dwie komfortowe łazienki (6 m² i 4 m²).
Oddzielna pralnia (4,6 m²), która ułatwia organizację domowych obowiązków.

Standard wykończenia zapewnia wysoki komfort użytkowania, energooszczędność i trwałość budynku:
Grubości ścian i ocieplenia:
Ściany zewnętrzne: Żelbetowe i murowane z pustaka ceramicznego gr .25 cm, ściany izolowane styropianem gr. 20 cm. zapewniające bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną
Ściany wewnętrzne: Murowane z pustaka ceramicznego gr. 12 cm.

Pokrycie dachu:
Więźba dachowa drewniana, ocieplona wełną mineralną o grubości 30cm, pokryta blachodachówką, co zapewnia trwałość i estetykę wyglądu