Dom na sprzedaż 3 pokoje wejherowski, 97 m2, działka 1015 m2

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

wejherowski

950 000

9 793 /m2

Dom do drobnego wykończenia
Dom do drobnego wykończenia

Główne cechy domu

Cena

950 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

97 m2

Cena za m2

9 793 zł

Pow. działki

1015 m2

Dostępne od

2026-04-27

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 97 m2

Dom do drobnego wykończenia

DOM DO DROBNYCH PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w kameralnej i niezwykle urokliwej wsi Zbychowo, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Atutem tej lokalizacji są liczne tereny zielone, wiele pomników przyrody, jak również bliskość Jeziora Wyspowo- 1,5 km. Miejsce to jest idealne dla osób ceniących ciszę, spokój , kontakt z naturą i aktywny tryb życia. W pobliżu sklep spożywczy, przystanki komunikacji miejskiej. Do Redy dojedziemy autem w 15 minut, do Wejherowa w 11 minut, zaś do centrum Gdyni w 30 minut.

NIERUCHOMOŚĆ
Dom parterowy o powierzchni 94,42 m2 zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1015 m2. Budowę rozpoczęto w 2025 roku. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, jednak pozostały drobne prace wykończeniowe, to jest osadzenie futryn z drzwiami, cokoły, montaż umywalki w wc, zabudowa przedpokoju, uporządkowanie terenu zewnętrznego wraz z jego ogrodzeniem.
Dom powstał z bloczków betonu komórkowego H+H, ocieplony styropianem EPS 20 cm; ogrzewanie pompą ciepła 6,5 kW, w całym budynku ogrzewanie podłogowe, trzyszybowe okna, żaluzje zewnętrzne.
Nieruchomość została zaprojektowana niezwykle funkcjonalnie. Z przedpokoju wchodzimy do salonu ( powierzchnia 25,66 m2) z kominkiem i aneksem kuchennym, w którym znajdują się nowe meble w zabudowie; do pozostałych części domu prowadzi przestronny hol, z którego mamy wejście do dwóch sypialni- każda posiada wyjście na taras, a jedna garderobę, do gabinetu ( powierzchnia 5 m2), kotłowni i dużej łazienki oraz osobnego wc.