działka budowlana na sprzedaż Radzymin, 930 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

Radzymin

420 000

451 /m2

Działka północny radzymin
Działka północny radzymin

Główne cechy działki

Cena

420 000 zł

Powierzchnia

930 m2

Cena za m2

451 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 930 m2

Działka północny radzymin

Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około 110 m. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach orientacyjnych 28x33 m. Dojazd do działki drogą asfaltową i drogą polną około 110 m.

Plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

1,5 kilometra do centrum Radzymina. Około 900m do stacji PKP Radzymin. 200 m do przystanku autobusu. Około 7 km do Zalewu Zegrzyńskiego.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka