działka budowlana na sprzedaż Warszawa Ursus, 1065 m2 Nieregularny

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus

12 200 000

11 455 /m2

Działka na dom z usługami w ursusie
Działka na dom z usługami w ursusie

Główne cechy działki

Cena

12 200 000 zł

Powierzchnia

1 065 m2

Cena za m2

11 455 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 065 m2

Działka na dom z usługami w ursusie

Więcej informacji:

Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości prawie 46 m i szerokości 19 m. Do działki wliczamy też drogę o długości 35 m i szerokości prawie 5 m, która prowadzi do drogi gminnej wyłożonej kostką.

Właściciel jest w trakcie załatwiania podłączenia mediów (prąd, woda, kanalizacja) do ogrodzenia nieruchomości i czeka na warunki zabudowy (złożone papiery). W przyszłym planie ogólnym teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.

Działka zlokalizowana blisko torów kolejowych, niedaleko stacji Ursus Niedźwiadek i pętli autobusowej. Najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne.

Więcej informacji:

OGÓLNE WARUNKI:

Cena: 12200000 PLN; Powierzchnia działki: 1065; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 11455.4 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 19; Długość działki (mb.): 46; Kształt działki: Nieregularny;

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka