działka inwestycyjna na sprzedaż Brwinów, 11854 m2 Nieregularny

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

Brwinów

3 100 000

261 /m2

Główne cechy działki

Cena

3 100 000 zł

Powierzchnia

11 854 m2

Cena za m2

261 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 11 854 m2

Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 11854 m2 w Brwinowie.

Brak MPZP

Wydane warunki zabudowy na obiekt sportowy (np korty) z hotelem i restauracją lub na salę bankietową.

Można wystąpić o własne warunki zabudowy (blisko osiedle segmentów i hale magazynowe).

Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.

Działka o nieregularnych kształtach.

Działka o różnych szerokościach - od drogi ok 41 m, 51 m i na końcu ok 74 m.

Średnia długość działki ok 200 m.

Przy działce prąd, w bliskiej odległości kanalizacja, brak info o wodzie i gazie.

W bliskiej odległości stacja paliw, bar, restauracja, przedszkole, sklep, do WKD ok 1000 m.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka