działka inna na sprzedaż Szubin, 614 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Rodźko Nieruchomości

Szubin

52 000

84 /m2

Główne cechy działki

Cena

52 000 zł

Powierzchnia

614 m2

Cena za m2

84 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 614 m2

OFERTA WYŁĄCZNIE W RODŹKO NIERUCHOMOŚCI !

WYJĄTKOWA I NIEPOWTARZALNA

NIE ZNAJDZIESZ JEJ NIGDZIE - TYLKO U NAS !

SZUBIN-WIEŚ

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami zabudowy.

Działka położona w miejscowości Szubin Wieś, położona w spokojnej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca np. na swój wymarzony dom jednorodzinny.

Działka ma kształt regularny, jest płaska, z bramą wjazdowa , częściowo ogrodzona i dobrze nasłoneczniona oraz dojazd do niej prowadzi droga asfaltowa co znacząco ułatwia projektowanie i realizację inwestycji.

W granicy znajdują się niezbędne media :prąd, woda, gaz, a niedługo będzie docelowo doprowadzona kanalizacja.

Lokalizacja łączy ze sobą ciszę i komfort życia z dobrą komunikacją - niedaleko jest przystanek, plac zabaw , a w odległości 1 km znajduje się Szkoła ,Apteki lokalne sklepy odzieżowe, drogeryjne itp. oraz liczne punkty handlowo-usługowe( Lidl, Dino, Rossman, Pepco itp.)

Dodatkowo jest możliwość dokupienia działki graniczącej, która również posiadamy w sprzedaży.

Zapraszam do kontaktu.

Bryła Justyna .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w Szubinie