działka inna na sprzedaż Warszawa Ursynów, 2031 m2

Oferta sprzedaży od Wilson's Nieruchomości

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin

2 700 000

1 329 /m2

Działka ursynów
Działka ursynów

Główne cechy działki

Cena

2 700 000 zł

Powierzchnia

2 031 m2

Cena za m2

1 329 zł

Dostępne od

2026-04-01

Opis nieruchomości o powierzchni 2 031 m2

Działka ursynów

Wyjątkowa okazja na Twoją wymarzoną inwestycję!

Sprzedam działkę budowlaną w sercu Ursynowa - spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy (ok. 15 min autem do Metra Wilanowska oraz Metro Imielin). Bliskość szkół, sklepów (np. Galeria Ursynów), parków i komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy) sprawia, że to idealne miejsce do zamieszkania.

Media: pełne przyłącza (woda, prąd, gaz w drodzę, kanalizacja).

Działka płaska, narożna - gotowa do budowy. Budynki do wyburzenia. Uzyskanie pozwolenia na budowę to formalność.

Idealna pod dom marzeń dla rodziny lub inwestycję pod wynajem!

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

Działka