Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Okole, 29,60 m2, parter

Oferta sprzedaży od Pepper House

Bydgoszcz, Okole

340 000

11 486 /m2

!! pokojowe mieszkanie 29,60m2 - okole !!
!! pokojowe mieszkanie 29,60m2 - okole !!

Główne cechy mieszkania

Cena

340 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

29,60 m2

Cena za m2

11 486 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 29,60 m2

!! pokojowe mieszkanie 29,60m2 - okole !!

!! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 29,60M² - OKOLE !!

ATUTY:
- aneks kuchenny !
- ogrzewanie podłogowe w łazience !
- potencjał aranżacyjny !
- ogródek !
- idealne pod inwestycję !

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie usytuowane na parterze z własnym bezpośrednim wejściem do mieszkania bez części wspólnej w postaci korytarza. Budynek posiada tylko jeden poziom w postaci parteru. Budynek został wybudowany w 2021 roku, posiada 2 pokoje z ustawnym przemyślanym układem co idealnie sprawdzi się dla singla, starszej osoby czy też dla osoby niepełnosprawnej oraz jako inwestycja pod wynajem. Kuchnia z umeblowaniem i sprzętem oraz w pełni wyposażona łazienka z ogrzewaniem podłogowym. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i ciepłe a pokoje w nim są dobrze doświetlone. Do mieszkania przynależy ogródek. Stan techniczny bardzo dobry. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. 

W skład nieruchomości wchodzi:
- salon z aneksem- 20,19m ²
- sypialnia - 6,73m²
- łazienka - 2,69m²

Opłaty miesięczne kształtują się na poziomie: 560zł 

LOKALIZACJA:
Okole - w okolicy mieszkania znajdują się liczne sklepy oraz galerie i pasaże handlowe. Blisko parki idealne pod wieczorne spacery, czy też uprawianie sportu. W pobliżu dużo przystanków autobusowych oraz tramwajowych. W bliskiej lokalizacji znajduje się również wiele szkół oraz lokali gastronomicznych.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Natalia Marszałkiewicz
Nr oferty: PH329682