Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, 40,65 m2, parter

Oferta sprzedaży od Pepper House

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, ul. Dolina

339 000

8 339 /m2

2 pokoje ok. 41 m2 - plac poznański
2 pokoje ok. 41 m2 - plac poznański

Główne cechy mieszkania

Cena

339 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

40,65 m2

Cena za m2

8 339 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 40,65 m2

2 pokoje ok. 41 m2 - plac poznański

2 POKOJE W CENTRUM MIASTA  -  41 M2

ATUTY:
- centrum miasta!
- ogrzewanie miejskie!
- nowe instalacje!
- gotowe do zamieszkania!
- osobne wejście!

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Placu Poznańskim w Bydgoszczy. 
Największym atutem mieszkania jest indywidualne wejście oraz przynależny teren bezpośrednio przy budynku, zaaranżowany na dwa prywatne ogródki.
Lokal wyposażony w zabudowę aneksu kuchennego wraz z piekarnikiem, płytą indukcyjną i okapem (możliwe jest dostawienie zmywarki). W łazience znajdziemy kabinę prysznicową oraz przygotowane miejsce pod pralkę.

Czynsz ok. 730 zł (zawiera zaliczkę na ogrzewanie).

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w sercu Bydgoszczy, co gwarantuje doskonałą komunikację i dostęp do pełnej infrastruktury -CH Rondo - 3 minuty pieszo. Park im. Jana Dąbrowskiego - 3 minuty pieszo.
Wyspa Młyńska - ok. 5-6 minut pieszo.

Zapraszam na prezentację!
Kacper Zmudziejewski
PH233141

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie 2 pokojowe

Lokalizacja mieszkania na Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto