Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bydgoszcz Bielawy, 37,30 m2, 6 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

339 000

9 088 /m2

2 pokoje z balkonem - bartodzieje!
2 pokoje z balkonem - bartodzieje!

Główne cechy mieszkania

Cena

339 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,30 m2

Cena za m2

9 088 zł

Piętro

6

Opis nieruchomości o powierzchni 37,30 m2

2 pokoje z balkonem - bartodzieje!

TYLKO W PEPPER HOUSE!
2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACH

ATUTY:
- parking za szlabanem na pilota!
- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!
- balkon!
- winda!
- 8 minut od Balatonu!

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższej okolicy. Idealna propozycja dla pary lub inwestycję do dalszego najmu. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w budynku z dwoma windami. Ogromnym atutem jest prywatny parking dla mieszkańców zabezpieczony szlabanem na pilota. 

Podział mieszkania:
- salon (ok. 14,5 m2)
- sypialnia (ok. 9 m2)
- kuchnia (ok. 5,5 m2)
- łazienka (ok. 3,5 m2)
- przedpokój (ok. 5 m2)

Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz za mieszkanie wynosi ok. 600 zł / 2 osoby.

LOKALIZACJA:
Bartodzieje - jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. Głownie dzięki pełnej bazie handlowo-usługowej i świetnym połączniu z resztą miasta (autobus, tramwaj).
Na terenie dzielnicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, licea, zespoły szkół zawodowych. Osiedle dysponuje kilkoma obiektami sportowymi, m.in. basenem, boiskami, kortem tenisowym. Głównym obszarem rekreacyjnym jest akwen Balaton, otoczony parkiem, gdzie znajdziemy plac zabaw, miejsce do gry w tenisa oraz wybieg dla psów.

Zapraszam na prezentację!
Kacper Zmudziejewski
Nr oferty : PH237217 

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.