Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, 36,99 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Borkowska

535 000

14 463 /m2

2 pokoje | nowe budownictwo | parking w cenie
2 pokoje | nowe budownictwo | parking w cenie

Główne cechy mieszkania

Cena

535 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,99 m2

Cena za m2

14 463 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-21

Opis nieruchomości o powierzchni 36,99 m2

2 pokoje | nowe budownictwo | parking w cenie

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

  • nowy budynek z 2025 roku,
  • mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni,
  • funkcjonalny układ,
  • miejsce postojowe naziemne w cenie,
  • spokojna, rozwijająca się okolica,
  • idealne pod własne potrzeby lub inwestycję,
  • brak podatku PCC.

CHARAKTERYSTYKA:

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z 2025 roku, przy ul. Borkowskiej w Gdańsku.

Lokal został wykończony i przygotowany do zamieszkania, jednak pozostawia możliwość własnej aranżacji w zakresie zabudowy kuchennej, co pozwala dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb i stylu.
Mieszkanie posiada funkcjonalny układ składający się z przestronnego salonu z miejscem na aneks kuchenny, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój. Dzięki nowemu budownictwu wnętrza są dobrze doświetlone i komfortowe w użytkowaniu.

Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne w cenie, co stanowi duży atut w tej lokalizacji.

Zakup możliwy wyłącznie za gotówkę.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Orunia Górna, przy ul. Borkowskiej, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Okolica cieszy się rosnącą popularnością dzięki połączeniu kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz dobrej komunikacji z centrum Gdańska. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne.