Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Przymorze Małe, 52,30 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Kołobrzeska

699 000

13 365 /m2

3 pokoje blisko morza i komunikacji
3 pokoje blisko morza i komunikacji

Główne cechy mieszkania

Cena

699 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

52,30 m2

Cena za m2

13 365 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 52,30 m2

3 pokoje blisko morza i komunikacji

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

  • świetna lokalizacja w sercu Przymorza,
  • funkcjonalny układ,
  • mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym,
  • dobra ekspozycja i doświetlenie,
  • budynek z windą,
  • idealne pod inwestycję lub dla rodziny,
  • blisko morza, komunikacji i pełnej infrastruktury.

CHARAKTERYSTYKA:

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,3 m2, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku.
Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, w tym słonecznego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. 

Mieszkanie wymaga remontu, co stanowi doskonałą okazję do stworzenia nowoczesnej przestrzeni według własnego gustu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów planujących zakup pod wynajem.

Opłaty kształtują się na poziomie ok. 950 zł. Do lokalu przynależy piwnica.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest przy ul. Kołobrzeskiej, w dzielnicy Przymorze, jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części Gdańsk.

W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, centra handlowe, restauracje, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. Dużym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej - tramwajów, autobusów oraz SKM, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, uczelni i biznesowych części Trójmiasta.

Lokalizacja oferuje również łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych oraz nadmorskich spacerowych tras. W niedalekiej odległości znajdują się plaża oraz liczne tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.