Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Przymorze Małe

  - 146 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 109 mieszkań na sprzedaż na Przymorzu Małym

  Rynek wtórny - 26 mieszkań na sprzedaż na Przymorzu Małym

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Dla kogo mieszkania na sprzedaż na Przymorzu Małym? 

  Przymorze Małe to jedna z dzielnic Gdańska, zajmująca powierzchnię nieco ponad 2 km2. Dzielnica nie może pochwalić się bezpośrednim dostępem do Morza Bałtyckiego. Od wód Zatoki Gdańskiej oddziejaą ją tereny Pomorza Wielkiego. To właśnie dlatego mieszkania na sprzedaż są tu nieco tańsze, zwłaszcza w porównaniu do innych dzielnic. Dlaczego warto zamieszkać w tej części miasta? Dla kogo polecana jest dzielnica Przymorze Małe? Czytaj na GetHome. 

  Rynek nieruchomości na Przymorzu Małym

  W dzielnicy dominuje niska i średnia zabudowa - to element charakterystyczny tej części miasta. Większość bloków na Przymorzu Małym zostało wybudowanych w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Budownictwo wielkopłytowe można spotkać niemalże na każdej ulicy znajdującej się na terenie dzielnicy. Przymorze Małe od północy graniczy z osiedlem Zabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, od wschodu z Przymorzem Wielkim, od południa z Zaspą-Młyniec, od zachodu z Oliwą. Taka lokalizacja sprawia, że coraz więcej osób jest zainteresowanych kupnem mieszkania na sprzedaż na Przymorzu Małym. 

  Na obrzerzu dzielnicy znajduje się przystanek szybkiej kolei miejskiej (Gdańsk Przymorze-Uniwersytet) oraz stacja kolejowa (Gdańsk Oliwa). Przez Przymoże Małe przebiega linia tramwajowa na trasie Śródmieście-Jelitkowo. Kursują równiez autobusy miejskie. Dobra komunikacja na terenie dzielnicy sprawia, że mieszkania na sprzedaż na Przymorzu Małym cieszą się zainteresowaniem. 

  Mieszkania na sprzedaż - Przymorze Małe zachęca cenami za mkw. 

  Dzielnica jest jedną z chętniej wybieranych w Gdańsku z uwagi na atrakcyjne ceny, zwłaszcza w porównaniu do takich dzielnic, jak Śródmieście, Wrzeszcz, Chełm, Nowy Port, Orunia. Mimo sporej odległości od linii brzegowej, oferta mieszkań na sprzedaż na Przymorzu Małym wydaje się atrakcyjna dla mieszkańców. Zdecydowanym plusem dzielnicy jest spora liczba terenów zielonych i miejsc przeznaczonych do rekreacji, dobra komunikacja oraz przystępne ceny nieruchomości.

  Jesteś zainteresowany ofertą mieszkań na sprzedaż na gdańskim Przymorzu Małym? Dobrze trafiłeś. Na GetHome znajdziesz bogatą ofertę ogłoszeń nieruchomości. 

   

   

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: