Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Gdańsk Śródmieście, 26,32 m2, parter

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Śródmieście, ul. Mostek

535 000

20 326 /m2

Przytulna kawalerka z ogródkiem.
Przytulna kawalerka z ogródkiem.

Główne cechy mieszkania

Cena

535 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

26,32 m2

Cena za m2

20 326 zł

Piętro

0

Odl. od centrum

1,9 km

Opis nieruchomości o powierzchni 26,32 m2

Przytulna kawalerka z ogródkiem.

! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPERHOUSE !

Przytulna kawalerka z ogródkiem. Gotowiec inwestycyjny. Wyposażona Nowoczesna • z tarasem i meblami • idealna pod najem lub na start. 
Ta oferta łączy funkcjonalność kompaktowego mieszkania ze świetną lokalizacją. To przestrzeń gotowa do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmu.

ATUTY

Prywatny ogródek z tarasem - dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa z kompletem mebli ogrodowych w cenie.
Mieszkanie "pod klucz" - w pełni umeblowane i wyposażone, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Wysoka rentowność - idealny metraż (26,32 m²) pod wynajem długo- i krótkoterminowy.
Nowoczesne budownictwo - niskie koszty utrzymania i wysoki standard części wspólnych.

CHARAKTERYSTYKA

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu każdego metra: 
Salon z aneksem: Jasny i ustawny, z dużym oknem tarasowym, które optycznie powiększa wnętrze.
Kuchnia: Nowoczesna zabudowa wyposażona w niezbędny sprzęt AGD (płyta, lodówka).
Łazienka: Wykończona w wysokim standardzie, wyposażona w komfortową kabinę prysznicową i pralkę .
Ogródek: Starannie urządzony, z utwardzonym tarasem - idealne miejsce na poranną kawę.
Wyposażenie: W cenie pozostaje pełne umeblowanie widoczne na zdjęciach, w tym szafy i meble tarasowe.

LOKALIZACJA

Punkt, który łączy ciszę z bliskością miejskich atrakcji: Komunikacja: Tuż przy budynku przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające szybki dojazd do centrum i uczelni. Infrastruktura: W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy (np. Żabka, Lidl), punkty usługowe oraz paczkomat. Rekreacja: Bliskość Opływu Motławy i ścieżek rowerowych - idealne dla osób aktywnych.