Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Śródmieście, 45,60 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa

799 000

17 521 /m2

3 pokoje z piwnicą w centrum miasta!
3 pokoje z piwnicą w centrum miasta!

Główne cechy mieszkania

Cena

799 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

45,60 m2

Cena za m2

17 521 zł

Piętro

8

Dostępne od

2026-05-04

Odl. od centrum

1,1 km

Opis nieruchomości o powierzchni 45,60 m2

3 pokoje z piwnicą w centrum miasta!

MIESZKANIE: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład wchodzą:

- salon (15,43 m2),
- 2 sypialnie (7,91 m2 oraz 7,80 m2),
- kuchnia (8,20 m2) z meblami w zabudowie i wyposażeniem w sprzęt AGD,
- łazienka (3,26 m2) z WC, prysznicem, pralką, umywalką, lustrem,
- korytarz (3,00 m2).

Na podłogach panele, deska wielowarstwowa oraz kafle. Wysokość pomieszczeń: 2,54 m. Ogrzewanie z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda podgrzewana jest przez piec gazowy. Okna są plastikowe, a ich wystawa południowa.

Do mieszkania przynależy ponadto piwnica (2,87 m2).

Opłaty administracyjne: jest to kwota ok. 860 zł/miesiąc (w tym m. in.: zimna woda, ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie powierzchni wspólnych, wywóz nieczystości).

Termin wydania: od zaraz.

BUDYNEK: mieszkanie znajduje się w na 8. piętrze w 9-piętrowym bloku wzniesionym ok. 1960 roku. Zbudowano go z wielkiej płyty, a dach pokryto papą. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry. Klatka schodowa jest czysta, zadbana (aktualnie przechodzi remont, który potrwa do 15.06.2026 r.), a wejście do niej zabezpieczone domofonem. Na poszczególne kondygnacje dostaniemy się także dzięki cichobieżnej, nowej windzie z 2025 roku. W pobliżu nieruchomości znajdziemy ogólnodostępne miejsca postojowe.