Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Leszno, 47,75 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Park Home

Leszno

381 900

7 997 /m2

Mieszkanie 2-pokojowe. iiipiętro. leszno/łowiecka.
Mieszkanie 2-pokojowe. iiipiętro. leszno/łowiecka.

Główne cechy mieszkania

Cena

381 900 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

47,75 m2

Cena za m2

7 997 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 47,75 m2

Mieszkanie 2-pokojowe. iiipiętro. leszno/łowiecka.

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spokój i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie posiada nowoczesne, 3-szybowe okna oraz zewnętrzne rolety, które zapewniają komfort i izolację termiczną.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym Biedronka, sklepy osiedlowe, piekarnia oraz warzywniak. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość Galerii S1, szkoły podstawowej nr 5 oraz przedszkola.

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z:

sypialnia,
salonu z aneksem kuchennym,
łazienki z WC.

Idealne dla rodziny, osób szukających komfortu w nowoczesnym budynku oraz dogodnej lokalizacji.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji