Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Leszno

  - 71 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 67 mieszkań na sprzedaż w Lesznie

  Rynek wtórny - 62 mieszkania na sprzedaż w Lesznie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Lesznie - inwestycja na przyszłość

  Leszno to miasto położone w zachodniej części Polski, w województwie wielkopolskim między dwoma istotnymi centrami biznesowymi i komunikacyjnymi: Poznaniem i Wrocławiem. Oficjalnie jest to jednolita gmina o statusie miasta, ale zwyczajowo wyróżnia się dziesięć dzielnic, które wciąż funkcjonują w świadomości mieszkańców. Są to Antoniny, Nowe Miasto, Podwale, Zatorze, Leszczynko, Gronowo, Przylesie, Grzybowo, Zaborowo i Śródmieście. Przed znalezieniem mieszkania na sprzedaż w Lesznie warto sprawdzić jego lokalizację, aby odpowiednio dobrać lokum do naszych potrzeb. Rynek nieruchomości w Lesznie jest zróżnicowany, choć bez względu na lokalizację, wciąż najłatwiej jest kupić mieszkanie z drugiej ręki.

  Gdzie zamieszkać w Lesznie?

  Antoniny i Śródmieście to prawdziwe serce miasta. Znajduje się tu wiele atrakcji oraz miejsc pracy. Ze względu na dość gęstą zabudowę najłatwiej kupić tutaj mieszkanie na rynku wtórnym, choć powstają tu także nowe inwestycje deweloperskie. Wartą uwagi częścią miasta jest Leszczynko, w którym znajdziemy stadion żużlowy oraz piłkarski, tor speedrowerowy, zoo oraz park linowy.

  Dużym zainteresowaniem cieszy się Zatorze ze skateparkiem, aquaparkiem i kompleksem hotelowo-restauracyjnym. Są to typowe sypialnie miasta. Często właśnie tam poszukuje się mieszkań na rynku wtórnym w Lesznie (w blokach oraz zabytkowych kamienicach) mimo tego, że coraz częścią pojawiają się oferty na rynku pierwotnym, które szczególnie chętne są kupowane między innymi pod przyszły wynajem, także krótkoterminowy. Dzielnice o podobnej charakterystyce to Nowe Miasto, Podwale i Przylesie. Najsłabiej zurbanizowane dzielnice to Gronowo oraz Grzybowo, których mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i ciszą. Dominują tu domy jednorodzinne i niskie bloki, nie brakuje także działek pod przyszłą zabudowę, na które coraz przychylniejszym okiem spoglądają deweloperzy.

  Mieszkania na rynku pierwotnym w Lesznie

  Deweloperzy w Lesznie działają coraz prężniej. Miasto od lat systematycznie się rozwija, wielką szansą na rozwój jest dla niego bliskość Poznania oraz Wrocławia. Duże inwestycje powstają głównie na obrzeżach miasta, wśród nowych ofert nieruchomości w Lesznie najłatwiej jest kupić mieszkanie dwu-, trzy- lub czteropokojowe w średnim lub podwyższonym standardzie w cenie o wiele niższej niż w wymienionych miastach. Większe apartamenty również są dostępne, jednak stanowią rzadkość - poza metrażem ich finalna cena zależy od lokalizacji i standardu. Rynek pierwotny w Lesznie dopiero się rozwija, ale już teraz deweloperzy nie narzekają na brak zainteresowanych ich ofertą, ponieważ klienci wiedzą, że nowe mieszanie w tak atrakcyjnym miejscu jest świetną inwestycją na przyszłość.

  Dlaczego warto zamieszkać w Lesznie

  Największym atutem Leszna jest położenie w południowej części województwa wielkopolskiego, tuż przy granicy z województwem dolnośląskim. Dzięki temu mieszkańcy Leszna mogą korzystać z dobrodziejstw obu tych regionów. Różnorodność lokalnego krajobrazu zachęca do wycieczek pieszych oraz rowerowych, a liczba terenów rekreacyjnych gwarantuje regularne wizyty gości z innych miast.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w tym regionie? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Lesznie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Leszno - oferty

  W Lesznie dostępne jest 71 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 288 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Lesznie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 4 kawalerki na sprzedaż;
  • 64 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 55 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Lesznie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 3 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 8 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 6 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Leszno”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Leszno.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Lesznie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Leszno

  Interesuje Cię rynek wtórny? Leszno oferuje 62 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 30 m2 do 108 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lesznie to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Leszno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Lesznie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Leszno - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Leszno oferuje 67 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Leszno czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Lesznie to 50 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 28 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 77 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Lesznie.

  Ceny mieszkań w Lesznie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Lesznie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Leszno", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lesznie to 7 814 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Lesznie to 6 050 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Lesznie to z kolei wydatek średnio 8 749 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lesznie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Lesznie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lesznie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 954 500 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lesznie wynosi 13 650 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Lesznie należy zapłacić 600 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 12 386 zł/m2.

  Tanie mieszkania Leszno. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Leszno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Lesznie to wydatek 415 835 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 509 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 199 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 860 zł/m2.

  Tanie mieszkania Leszno? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: