Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Bałuty, 61,60 m2, parter

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska

465 000

7 548 /m2

Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą

Główne cechy mieszkania

Cena

465 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

61,60 m2

Cena za m2

7 548 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-06-01

Opis nieruchomości o powierzchni 61,60 m2

Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób przemyślany i wygodny w użytkowaniu. Duże okna oraz południowa ekspozycja salonu zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień, a widok na zieleń wpływa na komfort codziennego funkcjonowania.

Najważniejsze atuty:

  • Przestronny salon (ponad 24 m²) z południową ekspozycją
  • Duża, jasna kuchnia (11,4 m²)
  • Wysoki parter - poczucie prywatności
  • Balkon z widokiem na zieleń
  • Budynek z cegły (2000 rok)
  • Funkcjonalny układ pomieszczeń
  • Spokojna, zielona okolica

Mieszkanie składa się z:
- Salonu (ponad 24 m²),
- Pokoju (11,6 m²),
- Kuchni (11,4 m²),
- Korytarza (8,6 m²),
- Łazienki (4,5 m²),
- Osobnego WC (1,4 m²).

Budynek:
Mieszkanie znajduje się w budynku z 2000 roku, wykonanym z cegły, co przekłada się na solidność konstrukcji oraz komfort użytkowania. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze, co zapewnia wygodny dostęp, a jednocześnie poczucie prywatności porównywalne z pierwszym piętrem w starszym budownictwie.

Lokalizacja:
Zielony Romanów to spokojna i zielona część miasta, zapewniająca jednocześnie wygodny dostęp do centrum Łodzi oraz szybkie połączenie z trasą S14, co umożliwia sprawne przemieszczanie się po mieście i poza nim, a w najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe, dzięki czemu wszystkie codzienne potrzeby można zrealizować w zasięgu kilku minut.