Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Lublin Ponikwoda, 49,16 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Big City Broker

Lublin, Ponikwoda, ul. Daliowa

499 900

10 168 /m2

3 pokoje | deweloperka | bez pcc
3 pokoje | deweloperka | bez pcc

Główne cechy mieszkania

Cena

499 900 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

49,16 m2

Cena za m2

10 168 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 49,16 m2

3 pokoje | deweloperka | bez pcc

3 pokoje | funkcjonalny układ | nowe budownictwo | możliwość wykończenia pod klucz

Na sprzedaż bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,16 m², położone na 2 piętrze kameralnego budynku na lubelskim Rudniku, przy ul. Daliowej.

Kupujący nie płaci podatku PCC 2%

Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowo praktycznym układem - na stosunkowo niewielkim metrażu udało się stworzyć komfortową przestrzeń z trzema niezależnymi pokojami, co czyni ofertę atrakcyjną zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.

Najważniejsze informacje:
* cena mieszkania: 499 900 zł
* powierzchnia: 49,16 m²
* 3 pokoje
* piętro 2 z 3
* ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej
* stan deweloperski
* możliwość kompleksowego wykończenia „pod klucz”

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
* salon z aneksem kuchennym i miejscem do wypoczynku,
* dwie niezależne sypialnie,
* przestronna łazienka,
* przedpokój z możliwością wykonania pojemnych zabudów.

Dużym atutem mieszkania jest południowa ekspozycja, dzięki której wnętrza pozostają jasne i dobrze doświetlone przez większą część dnia. Ustawne pomieszczenia dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają wygodnie wykorzystać każdy metr powierzchni.

Dodatkowe opłaty:
* miejsce postojowe w garażu podziemnym - 40 000 zł
* komórka lokatorska 2,13 m² - 6 300 zł

Lokalizacja - Rudnik, ul. Daliowa

Osiedle cieszy się rosnącą popularnością dzięki połączeniu spokojnego charakteru z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone. Szybki dojazd do centrum Lublina sprawia, że jest to bardzo wygodne miejsce do codziennego życia.