Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Lublin Węglin Południowy, 59,28 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Big City Broker

Lublin, Węglin Południowy, ul. Jemiołuszki

782 496

13 200 /m2

Mieszkanie premium węglinek, ul. jemiołuszki
Mieszkanie premium węglinek, ul. jemiołuszki

Główne cechy mieszkania

Cena

782 496 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

59,28 m2

Cena za m2

13 200 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 59,28 m2

Mieszkanie premium węglinek, ul. jemiołuszki

Na sprzedaż  mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 3. (ostatnim) piętrze przy
ul. Jemiołuszki, w zielonej części dzielnicy Węglinek.

Lokal łączy komfort codziennego życia z estetyką i funkcjonalnością dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

Najważniejsze cechy:
- przestronny salon z aneksem kuchennym, zabudowa wykonana   przez stolarza,
- ruchoma wyspa - daje możliwość aranżacj w własnym stylu,
- 2 sypialnie,
-  łazienka z WC
- korytarz z zabudową (pralka i suszarka wkomponowane w meble),
- duży balkon 6,11 m².
- kompletny sprzęt AGD.
- klimatyzacja 

Wszystkie zabudowy stolarskie, wysokiej jakości materiały, dopracowane detale i harmonijna kolorystyka tworzą wnętrze eleganckie, bardzo jasne i  „ciepłe” (ekspozycja północno-wschodnia), wykończone w spójnym, nowoczesnym stylu.
Dużym atutem jest otwarcie na zieleń i stary las.Co istotne — zgodnie z warunkami zabudowy teren przed budynkiem nie zostanie już zabudowany, co gwarantuje zachowanie widoku
i przestrzeni w przyszłości.

Dodatkowo:
- komórka lokatorska 1,85 m² (dodatkowa opłata 8 000 zł)
- ostatnie piętro - brak sąsiadów nad mieszkaniem.
- miejsce postojowe wewnętrzne ( dodatkowa opłata 80 000 zł)
- osiedle monitorowane

Węglinek to spokojna, nowoczesna dzielnica z dużą ilością zieleni i dobrą infrastrukturą.
W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, usługi oraz wygodny dojazd do centrum.

Mieszkanie dla osób, które szukają jakości, światła i trwałej wartości - również w kontekście widoku i otoczenia.