Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Opole, 31,39 m2, parter

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Opole, ul. Górna

449 000

14 303 /m2

Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon
Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon

Główne cechy mieszkania

Cena

449 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

31,39 m2

Cena za m2

14 303 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 31,39 m2

Bez nakładów, do wejścia, jasne, duży balkon

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Górnej w Opolu, w pobliżu centrum handlowego Turawa Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w kameralnym, dwupiętrowym, nowoczesnym budynku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singla, pary, osoby starszej, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.

Najważniejsze atuty:

  • Parter z wygodnym dostępem

  • Winda dla osób z niepełnosprawnościami

  • Duży balkon z przeszkleniem oraz drewnianą podłogą

  • Nowoczesne okna 3-szybowe

  • Rolety antywłamaniowe w oknach

  • Monitoring oraz teren zamknięty ze szlabanem

  • Możliwość zakupu 1 miejsca w garażu podziemnym i 1 miejsca na parkingu zewnętrznym

Mieszkanie składa się z:
- Salonu z nowoczesnym aneksem kuchennym,
- Ustawnej sypialni z miejscem na duże łóżko, szafę oraz przestrzeń do pracy,
- Łazienki,
- Przedpokoju z dużą szafą wyposażoną w przeszklone drzwi,
- Przestronnego balkonu.

Budynek:
Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym i kameralnym budynku o niskiej zabudowie, gdzie czynsz wynosi około 470 zł. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców — dostępna jest winda dla osób z ograniczoną mobilnością, monitoring oraz zamknięty teren ze szlabanem, zapewniające bezpieczeństwo i komfort codziennego życia.

Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Opola. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Turawa Park oraz pełna infrastruktura osiedlowa — sklepy, punkty usługowe, restauracje i tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest bliskość Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz dogodny wyjazd na autostradę A4 w kierunku Wrocławia i Katowic. W okolicy znajdują się również liczne ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, tężnia oraz park sensoryczny, co czyni to miejsce idealnym dla osób ceniących aktywny styl życia i kontakt z naturą.