Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Piła, 101,83 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Biuro Nieruchomości Karolina
Piła
915 000 zł
8 985 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 101,83 m2
NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE NA OS. GÓRNYM
Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 99,30m2 + piwnica 2,53m2
I piętro, blok, winda, każdy pokój z wyjściem na taras lub balkon
PIŁA UL. KOCHANOWSKIEGO.
Przestronne, funkcjonalne i jednopoziomowe mieszkanie na osiedlu Górnym, z możliwością zakupu miejsca postojowego w budynku.
Super zaprojektowana powierzchnia:
- salon o pow. 31m2 , z kominkiem, ścianką telewizyjną i z wyjściem na fantastyczny taras.
- dobrze zaprojektowana kuchnia o pow. 9m2, na której wyposażeniu pozostają meble
- z 3 pozostałych pokoi o pow. ok. 11m2 każdy z wyjściem na balkon.
- łazienka z WC o pow. 4,6 m2, z natryskiem
- dodatkowo WC
- pomieszczenie gospodarcze o pow. 4,5m2 i piwnica o pow. 2,53m2.
ATUTY
- I piętro w bloku , z windą,
- brak barier architektonicznych,
- z salonu wyjście na taras,
- z każdego pokoju wyjście na balkon,
- rolety zewnętrzne,
- możliwość dokupienia miejsca postojowego ,
- lokalizacja,
- parking przed blokiem,
- blok z 2009 roku.
Czynsz:
- opłaty zależne od spółdzielni 606,72 (eksploatacja, fundusz remontowy, opłata za sprzątanie , opłata za windę, itp.
- opłaty zależne od eksploatacji: za energię cieplną (1gj-151,40), za odpady komunalne (33,- od osoby), za wodę (1m3 14,84) oraz podgrzanie wody (1m3 33,61m2)
Świetna lokalizacja, w pobliżu placówki handlowe i usługowe, przedszkole, szkoły, plac zabaw, kościół, placówki medyczne, tereny spacerowe.
Zapraszam na prezentację