Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Piła

  - 151 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pile

  Rynek wtórny - 152 mieszkania na sprzedaż w Pile

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Pile

  Piła to miasto zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest to miasto o bardzo trudnej przeszłości, bowiem podczas II wojny światowej jako jedno z tzw. "miast-twierdz" zostało niemal doszczętnie zniszczone. Jednak po wojnie, zostało wręcz zbudowane od nowa i cały czas prężnie się rozwija. Doskonałe położenie oraz atrakcyjne warunki życiowe sprawiają, że lokalny rynek nieruchomości zyskuje na popularności.

  Miasto Piła położone jest w północnej części województwa wielkopolskiego i stanowi ważny węzeł komunikacyjny. To tu zbiegają się drogi krajowe nr 11 i nr 10, a także drogi wojewódzkie nr 179, nr 180 oraz nr 188. Piła jest również węzłem kolejowym, w którym zbiega się aż 6 linii kolejowych. Mieszkańcy mogą korzystać tu z dworca kolejowego - Piła Główna, a także z przystanków osobowych. Ponadto, na terenie miasta funkcjonuje lądowisko Piła, z drogami startowymi i drogami kołowania.

  Takie uwarunkowania infrastrukturalne sprawiają, że Piła stanowi atrakcyjną miejscowość, z której w krótkim czasie możemy dostać się do takich miast, jak: Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Stargard, Grudziądz, Szczecin czy Koszalin. Taka lokalizacja oraz infrastruktura wpływają na potencjał inwestycyjny miasta i przyciągają nie tylko przedsiębiorców, ale również nowych mieszkańców.

  Osoby zainteresowane mieszkaniami w Pile poszukują zazwyczaj mieszkania 2 pokojowego i 3 pokojowego o średnim metrażu 40-50 m2. Zazwyczaj poszukiwane są mieszkania 2 pokojowe w centrum Piły, a także mieszkanie 3 pokojowe lub mieszkanie 4 pokojowe na obrzeżach miasta.

  Ponad połowę powierzchni miasta zajmują tereny zielone. Ponadto, w granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody "Kuźnik". Piła oferuje także szereg atrakcji turystycznych. Liczne zabytki przetrwały do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych zalicza się m.in. Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta.

  Mieszkania Piła - oferty

  W Pile dostępne jest 151 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Pile, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (49 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (72 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (16 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (16 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Piła, jak i mieszkania bezpośrednio Piła.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Piła

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Pile mamy 152 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 169 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Pile to 58 m2.

  Ceny mieszkań w Pile

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pile to 6 659 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Pile to 5 634 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pile?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pile znajdziesz w cenie 895 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pile wynosi 11 997 zł/m2;

  Tanie mieszkania Piła. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 175 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 448 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: