Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Piła

  - 199 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pile

  Rynek wtórny - 192 mieszkania na sprzedaż w Pile

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż Piła

  Piła to miasto zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest to miasto o bardzo trudnej przeszłości, bowiem podczas II wojny światowej jako jedno z tzw. "miast-twierdz" zostało niemal doszczętnie zniszczone. Jednak po wojnie, zostało wręcz zbudowane od nowa i cały czas prężnie się rozwija. Doskonałe położenie oraz atrakcyjne warunki życiowe sprawiają, że lokalny rynek nieruchomości, a w szczególności mieszkania na sprzedaż w Pile stale zyskują na popularności.

  Dogodna lokalizacja Piły

  Miasto Piła położone jest w północnej części województwa wielkopolskiego i stanowi ważny węzeł komunikacyjny. To tu zbiegają się drogi krajowe nr 11 i nr 10, a także drogi wojewódzkie nr 179, nr 180 oraz nr 188. Piła jest również węzłem kolejowym, w którym zbiega się aż 6 linii kolejowych. Mieszkańcy mogą korzystać tu z dworca kolejowego - Piła Główna, a także z przystanków osobowych. Ponadto, na terenie miasta funkcjonuje lądowisko Piła, z drogami startowymi i drogami kołowania.

  Takie uwarunkowania infrastrukturalne sprawiają, że Piła stanowi atrakcyjną miejscowość, z której w krótkim czasie możemy dostać się do takich miast, jak: Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Stargard, Grudziądz, Szczecin czy Koszalin. Taka lokalizacja oraz infrastruktura wpływają na potencjał inwestycyjny miasta i przyciągają nie tylko przedsiębiorców, ale również nowych mieszkańców. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszą m.in. mieszkania na sprzedaż w Pile.

  Rynek nieruchomości Piła

  Lokalny rynek nieruchomości, jak na miasto o średniej wielkości jest zróżnicowany. Znajdziemy tu zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Wśród nich wyróżnia się takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe, działki, magazyny oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Osoby zainteresowane mieszkaniami na sprzedaż w Pile poszukują zazwyczaj mieszkania 2 pokojowego i 3 pokojowego o średnim metrażu 40-50 m2. Zazwyczaj poszukiwane są mieszkania 2 pokojowe w centrum Piły, a także mieszkanie 3 pokojowe lub mieszkanie 4 pokojowe na obrzeżach miasta.

  Na lokalnym rynku pojawiają się coraz częściej także nowe inwestycje deweloperskie. Wśród popularnych regionów miasta warto wyróżnić: Centrum Piły, ul. Zielona Dolina, Osiedle Górne, Zamość, Śródmieście, Jadwiżyn, a także osiedle Koszyce. Decydując się na zakup konkretnego lokalu mieszkalnego, pamiętajmy o sprawdzeniu połączeń komunikacyjnych z pozostałymi osiedlami Piły oraz na lokalną ofertę usługową i infrastrukturę.

  Dobre warunki mieszkaniowe w Pile

  Ponad połowę powierzchni miasta zajmują tereny zielone. Ponadto, w granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody "Kuźnik". Piła oferuje także szereg atrakcji turystycznych. Liczne zabytki przetrwały do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych zalicza się m.in. Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. 

  Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w województwie wielkopolskim? Sprawdź mieszkania na sprzedaż Piła na portalu nieruchomości GetHome.pl i znajdź swoje wymarzone lokum.

  Mieszkania Piła - oferty

  W Pile dostępne jest 199 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 24 m2 do 169 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Pile, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 18 kawalerek na sprzedaż;
  • 64 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 87 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 20 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Pile z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 9 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 69 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 4 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Piła”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Piła.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Pile? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Piła

  Interesuje Cię rynek wtórny? Piła oferuje 192 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 169 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Pile to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Piła bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Pile, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Pile

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Pile? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Piła", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pile to 6 598 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Pile to 5 695 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pile? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Pile", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pile (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 895 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pile wynosi 11 997 zł/m2;

  Tanie mieszkania Piła. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Piła bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 153 700 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 448 zł/m2.

  Tanie mieszkania Piła? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: