Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Piła, 34,54 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od ABC Nieruchomości

Piła

229 000

6 629 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

229 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

34,54 m2

Cena za m2

6 629 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 34,54 m2

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Piła, ul. Śródmiejska 6

Lokal o powierzchni 34,54 m² znajduje się na II piętrze w bloku.

Mieszkanie składa się z jasnego pokoju dziennego z wydzieloną, kameralną przestrzenią na sypialnię, co zapewnia wygodę i funkcjonalność.

Dodatkowym atutem jest osobna, w pełni umeblowana kuchnia , która daje komfort codziennego użytkowania. Łazienka wyposażona jest w wannę.

Do mieszkania przynależy piwnica .

Nieruchomość posiada centralne ogrzewanie oraz ciepłą wodę z sieci miejskiej, co gwarantuje wygodę i brak konieczności obsługi indywidualnych źródeł ciepła.

Miesięczna opłata dla Administratora: 450,- m.in. z zaliczką na centralne ogrzewanie (1,5 Gj)

+ od każdej osoby 145,- (3m3 wody zimnej, 1,5m3 podgrzanie wody ciepłej, 1xwywóz "śmieci" 39,-)

Do dyspozycji mieszkańców dostępny jest parking.

Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

BEZPŁATNA POMOC w uzyskaniu kredytu !!!

Dane opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego.

Opis oraz zdjęcia są własnością biura.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 34,54 m2

Piętro: 2

Liczba pięter: 3