Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Piła, 34,86 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od CENTRUM NIERUCHOMOŚCI GAJEWSKA

Piła

249 000

7 142 /m2

Kawalerka na jadwiżynie z dużym balkonem!
Kawalerka na jadwiżynie z dużym balkonem!

Główne cechy mieszkania

Cena

249 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

34,86 m2

Cena za m2

7 142 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 34,86 m2

Kawalerka na jadwiżynie z dużym balkonem!

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego!

NA SPRZEDAŻ przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie z loggią Piła, ul. Królowej Jadwig i.

Oferowana nieruchomość to 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,86 m² , położone na III piętrze w IV-piętrowym budynku z windą .

Mieszkanie jest po remoncie , gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pomieszczeń:

- przestronny salon (18,15 m² ) z wyjściem na loggię - idealne miejsce do relaksu,

- oddzielna , jasna kuchnia (10 m²) ,

- łazienka (3 m²) po remonci e, wyposażona w nowoczesny natrysk,

- funkcjonalny przedpokój z pojemną szafą .

Atuty mieszkania:

- pełne umeblowanie i wyposażenie - wchodzisz i mieszkasz,

- loggia , która zwiększa komfort codziennego życia,

- brak gazu,

- budynek z windą,

- bardzo dobra lokalizacja,

- spokojna okolica z dostępem do infrastruktury miejskiej.

Administrator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jadwiżyn" .

Opłaty: 440 zł- z centralnym ogrzewaniem plus od osoby 137,- (3m3 wody zimnej, 2m3 wody ciepłej, 39,- wywóz odpadów).

Pozostałe media: prąd, TV, Internet.

Mieszkanie łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację - to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania.

Idealna propozycja dla młodej rodziny, singla lub jako inwestycja po wynajem.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!