Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Piła, 36,14 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od ABC Nieruchomości

Piła

265 000

7 332 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

265 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,14 m2

Cena za m2

7 332 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 36,14 m2

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły, w przy ul. Sikorskiego, w niskim zadbanym bloku na 1 piętrze!

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,14 m² , położonego w samym sercu Piły. To lokalizacja, która zapewnia wygodę codziennego życia - wszystko, co potrzebne, znajduje się na tzw. "wyciągnięcie ręki". W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, urzędy, przychodnie oraz komunikacja miejska.

Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla każdego - zarówno dla osób młodych rozpoczynających samodzielne życie, par, jak i dla osób starszych ceniących bliskość infrastruktury miejskiej oraz łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. To również doskonała propozycja inwestycyjna pod wynajem - centrum miasta niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem najemców.

Lokal składa się z:

dwóch ustawnych pokoi (pow. 14,90 i 6,50 m² ),

oddzielnej kuchni (pow. 7,25 m² ),

łazienki z WC (pow. 3.10 m² ),

korytarza (pow. 4,40 m² ).

Możliwość własnej aranżacji poprzez wyburzenie ścianek działowych. Okna PCV z ekspozycją południową sprawiają, że mieszkanie jest jasne i słoneczne przez większą część dnia. Dodatkowym atutem jest fakt, że lokal jest środkowy , co przekłada się na ciepło i niższe koszty ogrzewania. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego.

Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 6,24 m².

Mieszkańcy mają do wyłącznej dyspozycji ogrodzony parking z wjazdem na pilota , co stanowi ogromną zaletę w centrum miasta. Na tyłach budynku znajduje się również " rowerownia" , dostępna dla wszystkich mieszkańców.