Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Piła, 37,10 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Nieruchomości-Furman

Piła

239 000

6 442 /m2

Mieszkanie 2 pokoje ii p w centrum piły do remontu
Mieszkanie 2 pokoje ii p w centrum piły do remontu

Główne cechy mieszkania

Cena

239 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,10 m2

Cena za m2

6 442 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 37,10 m2

Mieszkanie 2 pokoje ii p w centrum piły do remontu

Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Piły - ul. Sikorskiego

UWAGA !!! Oferta zawiera w pierwszej kolejności zdjęcia wizualizacji

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 z osobną, jasną kuchnią . Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z lat 70-ych. Ogrodzony i monitorowany teren, gwarantuje dostęp do wielu miejsc parkingowych przeznaczonych wyłącznie dla właścicieli mieszkań.

Funkcjonalny układ - brak pomieszczeń przejściowych :

Pokój o pow. 14 m2

Pokój o pow. 6,6 m2

Kuchnia o pow. 7,1m2

Łazienka o pow. 3,2 m2

Korytarz o pow. 6,1 m2

Mieszkanie jest opróżnione i przygotowane do kapitalnego remontu, dzięki czemu przyszły właściciel ma możliwość pełnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Kilka zdjęć propozycji wizualizacji w załączeniu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia: sklepy, restauracje, firmy usługowe oraz urzędy, co sprawia, że codzienne życie jest niezwykle wygodne i praktyczne.

Do mieszkania przynależy piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Czynsz do wspólnoty to 430,05 zł/m-c ( fundusz remontowym koszty administracji, eksploatację i części wspólne. ) Nie zawiera zaliczek na wodę i odprowadzenie ścieków - 17 zł/os, oraz wywozu nieczystości - 39 zł/os

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 37,10 m2

Piętro: 2