Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Piła, 48,20 m2, 8 piętro
Oferta sprzedaży od LOKATOR NIERUCHOMOŚCI
Piła
319 000 zł
6 618 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 48,20 m2
2 pokoje/48mkw/8 piętro/2 windy/duży balkon
PIŁA CENTRUM
al. Wojska Polskiego
Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu:
- funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne
- łatwo można przywrócić pierwotny 3 pokojowy układ mieszkania
- duża jasna kuchnia z jadalnią, umeblowany i wyposażony
- łazienka z wanną, w terakocie i glazurze
- duży BALKON typu LOGGIA
- DWIE windy w budynku
- do mieszkania przynależy PIWNICA
Mieszkanie CIEPŁE i SŁONECZNE !!!
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, w czynszu.
Czynsz 770,- zł dla 1 osoby, który obejmuje im.in. wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie miejskie, windę oraz wywóz śmieci.
Mieszkanie dostępne od zaraz
Główne atuty:
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- możliwość całkowitej rezygnacji z gazu ziemnego
- centrum miasta
- widok na Park Miejski
- koło bloku kilka parkingów, gdzie zawsze znajdzie się wolne miejsce
- tuż obok przystanek komunikacji miejskiej
- pełen dostęp do infrastruktury miasta, wszystko w zasięgu ręki
- świetny dostęp do miejsc wypoczynku i rekreacji - Park Miejski, ścieżki rowerowe, place zabaw, Park na Wyspie, itd.
-------------
Dane opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Opis oraz zdjęcia są własnością biura.
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora zabronione.