Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Piła, 48,66 m2, parter

Oferta sprzedaży od CHATA24

Piła

369 000

7 583 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

369 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

48,66 m2

Cena za m2

7 583 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 48,66 m2

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Piła, ul. Bydgoska

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone w Pile przy ul. Bydgoskiej. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym bloku.

Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ pomieszczeń i składa się z:

przestronnego salonu

sypialni

dodatkowego pokoju (np. dla dziecka lub jako gabinet)

oddzielnej kuchni

łazienki z WC

przedpokoju

Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica.

Nieruchomość jest dwustronna, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie zostało odświeżone, jest częściowo wyposażone i gotowe do wprowadzenia - dostępne od zaraz.

Dużym atutem jest lokalizacja - w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej oraz tzw. Mały Rynek, co zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych punktów usługowych i handlowych.

Czynsz wynosi ok. 550 zł i obejmuje m.in. ogrzewanie miejskie, wodę, wywóz śmieci oraz koszty administracyjne.

To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Polecam!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 48,66 m2

Piętro: 0

Liczba pokoi: 3

Ogrzewanie: Miejskie