Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Piła, 51,90 m2, parter

Oferta sprzedaży od ABC Nieruchomości

Piła

324 000

6 242 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

324 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,90 m2

Cena za m2

6 242 zł

Piętro

0

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 51,90 m2

OBNIŻAMY CENY

Teraz tylko 324 000 zł do delikatnej negocjacji.

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą na parterze - Piła, os. Górne, ul. Wojska Polskiego 54

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,90 m² , położone na parterze w zadbanym bloku na osiedlu Górnym w Pile.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Salon (20,60 m²) - jasny i ustawny, z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 4 m².

Sypialnia (13,90 m²) - wyposażona w duże łóżko z materacem , dwa stoliki nocne oraz pojemną szafę garderobianą .

Kuchnia (8,90 m²) - widna i słoneczna, z oknem wychodzącym na balkon.

Łazienka - z kabiną prysznicową (przystosowaną dla osoby starszej, z siedziskiem), umywalką, lustrem i WC.

Przedpokój (4,9 m²) - z praktyczną, wbudowaną szafą.

Mieszkanie jest ciepłe i przytulne , w stanie do odświeżenia , co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnego gustu.

Termin wydania: natychmiast.

DODATKOWE INFORMACJE:

Administratorem budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Staszic” .

Miesięczny czynsz wynosi 618 zł , w tym: zaliczka na zimną wodę, centralne ogrzewanie oraz wywóz nieczystości (dla jednej osoby).

Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, z dogodnym dostępem do komunikacji, sklepów i punktów usługowych.

Rozkładowe mieszkanie o dwustronnym usytuowaniu.

To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób starszych , które szukają mieszkania na parterze, w spokojnej okolicy, z balkonem i funkcjonalnym układem pomieszczeń.