Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Piotrków Trybunalski, 41 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od ANWIP Nieruchomości

Piotrków Trybunalski

155 000

3 780 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

155 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

41 m2

Cena za m2

3 780 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 41 m2

41m2, II piętro: Do sprzedania mieszkanie w dwupiętrowej kamienicy, składające się z pokoju z aneksem kuchennym 32m2, łazienki 9m2.

Okna PCV, ściany i sufit tynk cementowo-wapienny, podłogi deski, ogrzewanie centralne gazowe. Mieszkanie do remontu. Lokalizacja przy Al. 3 Maja 3.

Czynsz miesięczny 238 zł.

Dodatkowe opłaty wg liczników: gaz, prąd i woda.

Cena mieszkania 155.000zł.

Więcej szczegółów w biurze MAKAM przy ul. Wojska Polskiego 40.

Zapraszam do kontaktu *-90*

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 41 m2

Piętro: 2

Liczba pięter: 2

Liczba pokoi: 1

Ogrzewanie: Gazowe