Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Piotrków Trybunalski

  - 276 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 235 mieszkań na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim

  Rynek wtórny - 33 mieszkania na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Piotrków Trybunalski 

  Piotrków Trybunalski to miasto położone w centralnej Polsce i jednocześnie stolica powiatu piotrkowskiego. Jest drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłu, usług, edukacji i kultury w tym regionie. Miasto zajmuje powierzchnię 62,27 km2 i liczy ponad 77 tysięcy mieszkańców. Przez region przepłwają dwie rzeki - Wolbórka i Luciąża, które wpływają do Pilicy. Najważniejszym atutem Piotrkowa jest położenie w centralnej Polsce. Doskonała lokalizacja sprzyja dużemu zainteresowaniu zakupem mieszkań na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim.

  Piotrków Trybunalski budzi coraz większe zainteresowanie

  Warto wspomnieć o komunikacji, która w Piotrkowie Trybunalskim jest na wysokim poziomie. Wzdłuż zachodniej granicy miasta przebiega autostrada A1. Piotrków położony jest na przecięciu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Występują tu drogi krajowe: nr 8, nr 12, nr 74 oraz nr 91, drogi wojewódzkie: nr 716 na trasie Piotrków Trybunalski-Koluszki oraz nr 473 biegnąca przez Piotrków oraz Koło. Dzięki korzystnemu położeniu oraz jednej z najważniejszych linii kolejowych przebiegających przez miasto, Piotrków zyskał na popularności wśród mieszkańców.

  Jeśli chodzi o atrakcje, Piotrków Trybunalski to wielokulturowe miasto, w którym można podziwiać wspaniałą architekturę. Do najchętniej odwiedzanych miejsc można zaliczyć m.in: Rynek Trybunalski, Muzeum Okręgowe oraz Muzeum Piwowarstwa. Na szczególną uwagę zasługuje Stare Miasto, które jest jednym z najciekawszych zespołów dawnej zabudowy miejskiej w centralnej Polsce. Piotrków Trybunalski niesie za sobą bogatą historię. Na spacerze po dawnym Piotrkowie, można zobaczyć kamienice, dawny królewski pałac, synagogę czy ślady fundamentów po dawnym ratuszu. Dla miłośników zakupów - i nie tylko - dedykowana jest galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall.

  Rynek nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim 

  Miasto podzielone jest na osiedla: Centrum (wcześniej Starówka), Piastowskie, Armii Krajowej, Południe, Wronia, Leśna, Wierzeje, Przyszłość czy Słowackiego-Północ. Dużym atutem mieszkań na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim jest atrakcyjna lokalizacja. Mieszkania znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, a przy okazji - są bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

  Rynek nieruchomości w mieście jest zróżnicowany. Występują tu zarówno domy jednorodzinne, jak i nowe apartamenty. Szeroki wachlarz metraży pozwala klientom na wybór odpowiedniej przestrzeni do życia codziennego. Takie rozwiązanie zadowoli rodziny, młode małżeństwa, jak i singli. Bogata oferta deweloperska budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów oraz przyciąga nowych mieszkańców.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

  Mieszkania Piotrków Trybunalski - oferty

  W Piotrkowie Trybunalskim dostępne jest 46 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 31 m2 do 117 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 14 kawalerek na sprzedaż;
  • 60 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 146 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 47 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 9 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 45 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 36 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Piotrków Trybunalski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Piotrków Trybunalski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Piotrków Trybunalski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Piotrków Trybunalski oferuje 33 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 33 m2 do 117 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Piotrkowie Trybunalskim to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Piotrków Trybunalski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Piotrkowie Trybunalskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Piotrków Trybunalski oferuje 235 nowych mieszkań w 5 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Piotrkowie Trybunalskim to 57 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 31 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 90 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Piotrkowie Trybunalskim.

  Ceny mieszkań w Piotrkowie Trybunalskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Piotrkowie Trybunalskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Piotrków Trybunalski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim to 7 146 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Piotrkowie Trybunalskim to 4 748 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Piotrkowie Trybunalskim to z kolei wydatek średnio 7 359 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Piotrkowie Trybunalskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 749 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Piotrkowie Trybunalskim wynosi 7 942 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Piotrkowie Trybunalskim należy zapłacić 651 079 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 100 zł/m2.

  Tanie mieszkania Piotrków Trybunalski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Piotrków Trybunalski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Piotrkowie Trybunalskim to wydatek 233 400 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 898 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 130 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 111 zł/m2.

  Tanie mieszkania Piotrków Trybunalski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: