Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Poznań Nowe Miasto, 60,40 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Choiński Kroll Nieruchomości

Poznań, Nowe Miasto, Żegrze, os. Polan

549 000

9 089 /m2

1 piętro, niski blok, niezależny układ
1 piętro, niski blok, niezależny układ

Główne cechy mieszkania

Cena

549 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

60,40 m2

Cena za m2

9 089 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-06-01

Opis nieruchomości o powierzchni 60,40 m2

1 piętro, niski blok, niezależny układ

Mieszkanie w Poznaniu na os. Polan (Rataje) w znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Opis lokalu:

Lokal o powierzchni 60,4 m² z ekspozycją okien na południowy - wschód oraz północny-zachód, składa się z:
• pokoju z wyjściem na loggię - ok. 22 m²
• pokoju - ok. 11 m²
• pokoju - ok. 11 m²
• oddzielnej, jasnej kuchni z oknem - ok. 6 m²
• łazienki - ok. 3 m²
• WC - ok. 1,4 m²
• korytarza z szafami - ok. 6 m²
Do mieszkania przynależy:
• piwnica
• loggia
Najważniejsze atuty:

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie - trzy niezależne pokoje oraz oddzielna, jasna kuchnia zapewniają wygodę zarówno dla rodziny, jak i najemców.
Duża loggia stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu.
Dwustronna ekspozycja sprawia, że wnętrze jest dobrze doświetlone przez cały dzień.

Standard wykończenia:
• mieszkanie do remontu - możliwość aranżacji według własnych potrzeb
• podłogi: linoleum oraz wykładziny
• ściany: tynk
• okna: PCV
• ogrzewanie i ciepła woda: z sieci miejskiej
Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest na Ratajach - os. Polan, w miejscu łączącym spokój z bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną.
Bliskość komunikacji miejskiej gwarantuje szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.

W najbliższej okolicy znajdują się:
• tereny spacerowe
• szkoła, przedszkole, żłobek
• sklepy spożywcze i punkty handlowo-usługowe