Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi Poznań Jeżyce, 114,80 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Klemensa Janickiego

1 259 817

10 974 /m2

5 - pokojowe mieszkanie w sercu jeżyc!
5 - pokojowe mieszkanie w sercu jeżyc!

Główne cechy mieszkania

Cena

1 259 817 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

114,80 m2

Cena za m2

10 974 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-22

Odl. od centrum

2,1 km

Opis nieruchomości o powierzchni 114,80 m2

5 - pokojowe mieszkanie w sercu jeżyc!

0% prowizji! Bez PCC!
Zakup bezpośrednio od dewelopera!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 - pokojowego mieszkania z dużym balkonem, które znajduje się w centrum nowo powstałego, w samym sercu Jeżyc.

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie w stanie deweloperskim, znajdujące się na II piętrze.

Na metraż 114,8 m2 składa się:
Przedpokój - 15,28 m2
Spiżarnia - 2,30 m2
Salon z aneksem - 41,13 m2
Sypialnia I - 10,74 m2
Sypialnia II - 14,17 m2
Sypialnia III - 11,20 m2
Sypialnia IV - 10,67 m2
- Łazienka I - 4,11 m2
- Łazienka II - 5,15 m2

Dodatkowo:
Balkon - 6,22 m2

* System Smart Home w cenie!

Istnieje możliwość zakupu:
Miejsca postojowego w hali garażowej - 46.000 zł brutto
Komórki lokatorskiej w hali garażowej: 4.500 zł/m2 brutto

Termin odbioru lokalu przewidziany na IV kwartał 2027r.

Na terenie osiedla znajduje się:
- paczkomat,
- stacje ładowania samochodów elektrycznych,
- nowoczesne przestrzenie wspólne z liczną zielenią,
- klub mieszkańca.

Posiadam w ofercie alternatywne układy o podobnych metrażach.
Pomagam w uzyskaniu kredytu.
Posiadam atrakcyjne pakiety wykończeniowe „pod klucz”.

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów oraz prezentacji. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00.

Agata Nowak
Platforma Mieszkaniowa S.A. Poznań

Mieszkanie 5 pokojowe

Pomieszczenia