Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Grunwald, 26,98 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa

399 000

14 788 /m2

Jasne mieszkanie po remoncie, ul. kolejowa
Jasne mieszkanie po remoncie, ul. kolejowa

Główne cechy mieszkania

Cena

399 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

26,98 m2

Cena za m2

14 788 zł

Piętro

3

Dostępne od

2025-12-15

Opis nieruchomości o powierzchni 26,98 m2

Jasne mieszkanie po remoncie, ul. kolejowa

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania, jak i dla inwestorów planujących zakup pod wynajem.
Lokal o powierzchni 26,98 m² został starannie odnowiony i wykończony z dbałością o detale oraz funkcjonalność. Wschodnia ekspozycja okien zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrza, a połączenie historycznego charakteru kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia czyni tę ofertę wyjątkową na poznańskim rynku nieruchomości.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia.
  • Klimatyczna kamienica po modernizacji instalacji.
  • Niski czynsz - ok. 300 zł miesięcznie.
  • Świetna lokalizacja na Łazarzu, blisko Rynku Łazarskiego i parków.
  • Pełna własność z księgą wieczystą - możliwość zakupu na kredyt.

Mieszkanie składa się z:
- Pokoju z aneksem kuchennym wyposażonym w AGD,
- Oddzielnej sypialni,
- Łazienki z prysznicem,
- Przedpokoju,
Mieszkanie posiada centralne ogrzewanie, co zapewnia komfort użytkowania przez cały rok.

Opłaty i stan prawny:
Czynsz administracyjny wynosi około 300 zł miesięcznie i obejmuje m.in. opłaty administracyjne, fundusz remontowy, zaliczki na wodę oraz utrzymanie części wspólnych budynku.