Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Poznań Nowe Miasto, 34,70 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Choiński Kroll Nieruchomości

Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Krótka

410 000

11 815 /m2

Świetna kawalerka na zawadach! top!!!
Świetna kawalerka na zawadach! top!!!

Główne cechy mieszkania

Cena

410 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

34,70 m2

Cena za m2

11 815 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-06-10

Opis nieruchomości o powierzchni 34,70 m2

Świetna kawalerka na zawadach! top!!!

Kawalerka po remoncie | klimatyczna kamienica | Poznań - Zawady, ul. Krótka

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34,7 m², położona w klimatycznej, kameralnej kamienicy z 1920 roku w spokojnej części dzielnicy Zawady. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i gotowe do wprowadzenia - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Mieszkanie
powierzchnia: 34,7 m²
jasna, ustawna kawalerka
ekspozycja okien: południowy-zachód oraz zachód - dużo naturalnego światła
mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie
funkcjonalny układ z wydzieloną strefą sypialnianą
ogrzewanie gazowe
forma własności - pełna własność 

Budynek
kameralna kamienica z 1920 roku
spokojne sąsiedztwo
niska zabudowa w okolicy
Wewnętrzne podwórze z zieloną trawą oraz zewnętrznymi komórkami lokatorskimi 

Koszty
czynsz: ok. 450 zł (niski jak na standard i lokalizację)

Parking
brak przypisanego miejsca parkingowego
duży atut: brak strefy płatnego parkowania - swobodne parkowanie w okolicy

Lokalizacja - Zawady

Nieruchomość znajduje się w rozwijającej się części Poznań, która łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem.

W najbliższej okolicy:

Cukiernia VATSAK - 250m

Żabka 350m

Lidl - 450m 
Cukiernia "Pod Strzechą" - 500m
ALDI - 750m 

Ponadto w promieniu kilku minut pieszo znajdziemy liczne punkty pierwszej potrzeby takie jak apteka, przychodnia, bistro.

Komunikacja