Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Nowe Miasto, 44,12 m2, parter

Oferta sprzedaży od Choiński Kroll Nieruchomości

Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. ks. Zdzisława Bernata

789 000

17 883 /m2

Top 2 pokoje z ogrodem i widokiem na katedrę |
Top 2 pokoje z ogrodem i widokiem na katedrę |

Główne cechy mieszkania

Cena

789 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44,12 m2

Cena za m2

17 883 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-13

Odl. od centrum

2,3 km

Opis nieruchomości o powierzchni 44,12 m2

Top 2 pokoje z ogrodem i widokiem na katedrę |

Kupujący nie płaci prowizji

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i widokiem na katedrę • Śródka

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w nowoczesnej inwestycji Śródka OdNowa 2 z 2022 r przy ul. ks. Zdzisława Bernata 10 w Poznaniu.

To propozycja dla osób szukających połączenia klimatycznej lokalizacji blisko centrum, terenów zielonych oraz nowoczesnego, komfortowego budownictwa. Ogromnym atutem nieruchomości jest  wyjście na ogródek zarówno z salonu jak i sypialni i widok na zieleń i katedrę, co zapewnia poczucie przestrzeni, prywatności i wyjątkowy klimat tego miejsca.

OPIS LOKALU:

Mieszkanie składa się z:
• jasnego salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną i zmywarką oraz funkcjonalnym półwyspem (20,1 m2)
• komfortowej sypialni (11.9 m2)
• łazienki  z prysznicem (3,9 m2)
• dodatkowego pomieszczenia, które idealnie sprawdzi się jako garderoba, pralnia lub przestrzeń gospodarcza (2,9 m2)
• funkcjonalnego korytarza (5,6 m2)

Do nieruchomości dla chętnych istnieje możliwość kupienia również dwóch komórek lokatorskich i miejsca postojowego w hali garażowej (koszt 50 tys. zł) 

Atuty Nieruchomości:

• prywatny ogródek,
• widok na katedrę,
• rolety zewnętrzne,
• pomieszczenie, które można zagospodarować na garderobę / pralnie