Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Wilda, 46,37 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Poznań, Osiedle Wilda, ul. Saperska

529 000

11 408 /m2

Piękne, funkcjonalne 2 pokoje na wildzie!
Piękne, funkcjonalne 2 pokoje na wildzie!

Główne cechy mieszkania

Cena

529 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

46,37 m2

Cena za m2

11 408 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-02-05

Odl. od centrum

3 km

Opis nieruchomości o powierzchni 46,37 m2

Piękne, funkcjonalne 2 pokoje na wildzie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie, przy ul. Saperskiej. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do zamieszkania, jak i dla inwestorów planujących zakup pod wynajem. Lokalizacja łączy bliskość centrum miasta z kameralnym charakterem dzielnicy, co zapewnia wygodę codziennego życia oraz dobrą komunikację z pozostałymi częściami Poznania.

Najważniejsze atuty:

  • Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewniający komfort codziennego użytkowania.
  • Oddzielna sypialnia oraz jasna kuchnia z oknem.
  • Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.
  • Możliwość bezpłatnego parkowania na ogrodzonym terenie pod budynkiem.
  • Dostęp do światłowodu.
  • Przynależna piwnica zwiększająca przestrzeń do przechowywania.
  • Atrakcyjna lokalizacja na Wildzie z szybkim dojazdem do centrum.

Mieszkanie składa się z:
- Salonu,
- Oddzielnej sypialni,
- Jasnej kuchni z oknem,
- Łazienki,
- Przedpokoju.

Do mieszkania przynależy również piwnica, która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy sezonowych. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku siedmiokondygnacyjnym, a jego powierzchnia wynosi 46,37 m². Rozkład pomieszczeń jest przemyślany i zapewnia wygodę zarówno dla singla, pary, jak i przyszłych najemców. Stan prawny nieruchomości to pełna własność.