Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Rumia, 51,88 m2, parter

Oferta sprzedaży od Port Poszukiwacze Nieruchomości

Rumia, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

649 000

12 509 /m2

Nowe mieszkanie z dużym ogrodem ok. 115 m2!
Nowe mieszkanie z dużym ogrodem ok. 115 m2!

Główne cechy mieszkania

Cena

649 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

51,88 m2

Cena za m2

12 509 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 51,88 m2

Nowe mieszkanie z dużym ogrodem ok. 115 m2!

Nowa inwestycja OSIEDLE BIAŁE TARASY w Rumi to połączenie komfortu, nowoczesnej architektury oraz jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dwa kameralne budynki wyróżniają się minimalistyczną formą, jasną elewacją oraz eleganckimi, drewnianymi detalami, tworząc wyjątkowy charakter osiedla o podwyższonym standardzie.

Oferujemy między innymi mieszkanie na parterze o powierzchni 51,88 m², które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokalizacja w centrum miasta, pozwala cieszyć się pełną wygodą miejskiego życia przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i kameralności. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, tereny zielone, komunikacja miejska oraz szybki dostęp do
głównych arterii Trójmiasta. To idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób pracujących w okolicy.

Osiedle Białe Tarasy obejmuje dwa nowoczesne budynki, w których zaprojektowano zaledwie osiem komfortowych lokali. Kameralny charakter zapewnia prywatność, spokój i wyjątkową atmosferę, tworząc idealne warunki do życia dla osób ceniących przestrzeń i wysoką jakość otoczenia.

Inwestycja posiada wiele udogodnień jak np.:
- prywatne, duże ogródki od 115 m2,
- drzwi antywłamaniowe z przeszkleniem,
- miejsce postojowe w cenie,
- kameralne, ogrodzone osiedle zabezpieczone szlabanem,
- podejście pod klimatyzacje i pod alarm,
- wyjątkowa, biała blachodachówka,