Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi Rumia, 93,46 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Port Poszukiwacze Nieruchomości

Rumia, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

989 000

10 582 /m2

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem!
Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem!

Główne cechy mieszkania

Cena

989 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

93,46 m2

Cena za m2

10 582 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 93,46 m2

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem!

Nowa inwestycja OSIEDLE BIAŁE TARASY w Rumi to połączenie komfortu, nowoczesnej architektury oraz jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dwa kameralne budynki wyróżniają się minimalistyczną formą, jasną elewacją oraz eleganckimi, drewnianymi detalami, tworząc wyjątkowy charakter osiedla o podwyższonym standardzie.

Oferujemy między innymi dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,46 m², zaprojektowane z myślą o osobach, które potrzebują większej przestrzeni, komfortu i funkcjonalności. Lokalizacja w centrum miasta, pozwala cieszyć się pełną wygodą miejskiego życia przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i kameralności. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, tereny zielone, komunikacja miejska oraz szybki dostęp do głównych arterii Trójmiasta. To idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób pracujących w okolicy.

Osiedle Białe Tarasy obejmuje dwa nowoczesne budynki, w których zaprojektowano zaledwie osiem komfortowych lokali. Kameralny charakter zapewnia prywatność, spokój i wyjątkową atmosferę, tworząc idealne warunki do życia dla osób ceniących przestrzeń i wysoką jakość otoczenia.

Inwestycja posiada wiele udogodnień jak np.:
- duże tarasy o powierzchni ok. 20 m2,
- drzwi antywłamaniowe z przeszkleniem,
- miejsce postojowe w cenie,
- kameralne, ogrodzone osiedle zabezpieczone szlabanem,
- podejście pod klimatyzacje i pod alarm,