Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Rumia, 50,24 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Wilson's Nieruchomości
Rumia, ul. Owsiana
490 000 zł
9 753 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 50,24 m2
Nowe mieszkanie - rumia
Lokale są gotowe do użytku. Kupujący nie płaci prowizji!
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Rumii.
Atrakcyjna lokalizacja, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Rumii, w sąsiedztwie Port Rumia Auchan, obiektów kultury, sportu i rekreacji była dla inwestora wiodąca przy podjęciu decyzji o realizacji tego zamierzenia.
Wewnętrzne garaże i zewnętrze miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie są dodatkowym atutem, a całość podkreśli przemyślany projekt zagospodarowania terenu wokół budynków.
Cena garażu to 70 000 zł, komórki lokatorskiej - 29 000 zł.