Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Białołęka, 34,69 m2, parter

Oferta sprzedaży od Home Finance Corp

Warszawa, Białołęka

452 704

13 049 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

452 704 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

34,69 m2

Cena za m2

13 049 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 34,69 m2

KUP Bezpośrednio od Dewelopera - bez prowizji i podatku PCC !!!

Dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Możliwość zakupu takiego samego mieszkania z wykończeniem jak na zdjęciach w ofercie w cenie 474 559 zł.

Niska dwupiętrowa zabudowa, wszystkie budynki z windami i halą garażową na poziomie -1.

Zastosowane w budynkach innowacyjne energooszczędne rozwiązania zapewnią mieszkańcom niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową, dzięki pompom ciepła i instalacji systemu fotowoltaicznego.

Atuty:

Kameralność osiedla, dużo terenów zielonych wokół, olbrzymi plac zabaw dla dzieci oraz polana rekreacyjna dla dzieci i dorosłych.

Bliskość centrum handlowo-usługowych

- Kompleks Handlowy Marywilska 44

- Factory Annopol

- Atrium Targówek

- Decathlon Targówek

- CH Prima Marki

- Auchan Modlińska

- Sklepy meblowe: JYSK, IKEA, Agata Meble

- Multikino

- Miejskie Centrum Sportu

Budynki przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Ogrzewanie podłogowe (przyjazne dla alergików) w każdym mieszkaniu.

W pobliżu szkoły podstawowe (min. SP nr 112) oraz liczne przedszkola i żłobki.

W sprzedaży posiadamy również inne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe (piętra 0 - 2, 34- 57m2)

Miejsce postojowe zewnętrzne - 29 500 zł.

Miejsce postojowe w hali garażowej - 40 000 zł.

Komórka lokatorska - 8 600 zł. / m2

Komunikacja miejska:

Linie autobusowe nr 204, 240 oraz 256 z bezpośrednim połączeniem ze stacją Metra Kondratowicza