Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Białołęka, 35,53 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Białołęka, Żerań

522 291

14 700 /m2

✨na start | zielona i spokojna okolica | smart✨
✨na start | zielona i spokojna okolica | smart✨

Główne cechy mieszkania

Cena

522 291 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

35,53 m2

Cena za m2

14 700 zł

Piętro

1

Dostępne od

2027-07-30

Opis nieruchomości o powierzchni 35,53 m2

✨na start | zielona i spokojna okolica | smart✨

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,53 m² z balkonem 4,59 m², położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji z niską zabudową i zielonym dziedzińcem. Zachodnia ekspozycja zapewnia bardzo dobre doświetlenie mieszkania i naturalne światło w drugiej części dnia.

                  Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez podatku PCC 2%

To propozycja idealna zarówno na start, dla singla lub pary, jak i pod inwestycję na wynajem.

Dostępny od poniedziałku do piątku 9:00 - 20:00 
Termin oddania: 30.07.2027r

Najważniejsze atuty nieruchomości:
✔ ekspozycja zachodnia - jasne i dobrze doświetlone wnętrze
✔ balkon 4,59 m² - dodatkowa przestrzeń do odpoczynku
✔ duże okna i przeszklone balkony
✔ nowoczesne rozwiązania smart building
✔ kameralna, niska 3 - 4 piętrowa zabudowa
✔ winda w budynku
✔ monitoring oraz kontrola dostępu
✔ komfortowa strefa relaksu na zielonym dziedzińcu
✔ bezpieczny plac zabaw dla dzieci
✔ pomieszczenie ochrony na terenie osiedla
✔ nowoczesne placówki edukacyjne w okolicy

Lokalizacja - realnie wygodna na co dzień

Inwestycja znajduje się w rozwijającej się części Warszawy, która łączy kameralny charakter osiedli z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

W najbliższej okolicy znajdują się:
✔ przystanki autobusowe - ok. 200-250 m
✔ sklepy spożywcze i punkty usługowe - ok. 800 m
✔ restauracje oraz kawiarnie - od ok. 120 m